СЪСТАВ НА ПОСТОЯННИТЕ КОМИСИИ КЪМ ОбС–САНДАНСКИ ЗА МАНДАТ 2015-2019 г.

  Публикувано
  1. ПК по Бюджет и финанси както следва:
  1. Живко Кирилов Иванов-председател
  2. Катерина Костадинова Тренкова-член
  3. Николай Димитров Шаламандов-член
  4. Георги Валентинов Батев- член
  5. Евгени Андонов Панайотов–член
  6. Димитър Любенов Станоев – член

2. ПК по Устройство на територията:

  1. Явор Иванов Аргиров-председател
  2. Янко Димитров Ангелов–член
  3. Георги Атанасов Панчев-член
  4. Андон Славчев Ризов-член
  5. Васил  Иванов Попов-член
  6. Стоян Борисов Ангов – член

     3. ПК по инвестиционна политика, европейски фондове и международно сътрудничество

  1.  Георги Иванов Георгиев–председател
  2.  Светослав Димитров Иванов–член
  3.  Йорданка Николова Нонева -член
  4.  Андон Славчев Ризов-член
  5.  Катерина Костадинова Тренкова-член
  6.  Кирил Руменов Ханджийски – член

     4.ПК по общинска собственост както следва:

  1. Георги Атанасов Панчев–председател
  2. Живко Кирилов Иванов–член
  3. Явор Иванов Аргиров-член
  4. Георги Иванов Георгиев -член
  5. Евгени Андонов Панайотов–член
  6. Янко Димитров Ангелов-член
  7. Димитър Любенов Димитров – член

      5. ПК по обществен ред, сигурност и транспорт както следва:

  1. Димитър Любенов Димитров–председател
  2. Светослав Димитров Иванов -член
  3. Стоян  Борисов Ангов-член
  4. Румен Иванов Пачов-член
  5. Иван Стоилов Терзиев-член

     6. ПК по местно самоуправление, нормативна уредба и регионална политика както следва:

  1. Йорданка Николова Нонева–председател
  2. Георги Валентинов Батев-член
  3.  Васил Иванов Попов-член
  4.  Панчо Любчов Панчев-член
  5. Георги Иванов Алексиев-член

 

      7. ПК по приватизация и следприватизационен контрол както следва:

  1. Георги Иванов Алексиев- председател
  2.  Николай Димитров Шаламандов-член
  3. Живко Кирилов Иванов -член
  4. Кирил Руменов Ханджийски член

     8. ПК по земеделие, гори, опазване на околната среда и водите както следва:

  1.  Евгени Андонов Панайотов– председател
  2. Звездан Димитров Гацев -член
  3. Светослав Димитров Иванов- член
  4. Йорданка Николова Нонева.-член
  5. Румен Иванов Пачов – член

      9.ПК по образование, наука, култура и вероизповедание както следва:

  1. Панчо Любчов Панчев– председател
  2. Катерина Костадинова Тренкова- член
  3. Звездан Димитров Гацев – член
  4. Димитър Любенов Димитров -член

     10.ПК по децата, младежта, спорта и туризма както следва:

  1. Стоян Борисов Ангов – председател
  2. Кирил Руменов Ханджийски-член
  3. Иван Стоилов Терзиев -член
  4. Румен Иванов Пачов-член

    11.ПК по здравеопазване, интеграция и социални дейности както следва:

  1. Васил Иванов Попов– председател
  2. Димитър Любенов Станоев -член
  3. Звездан Димитров Гацев– член
  4. Георги Иванов Алексиев – член
  5. Георги Атанасов Панчев – член

      12.ПК по контрол изпълнението на решенията на Общински съвет както следва:

  1. Явор Иванов Аргиров
  2. Димитър Любенов Станоев- член
  3. Николай Димитров Шаламандов – член
  4. Георги Иванов Георгиев-  член
  5.  

     13.ПК по установяване на конфликт на интереси както следва:

  1. Георги Валентинов Батев -председател
  2. Иван Стоилов Терзиев –член
  3. Андон Славчев Ризов – член
  4. Янко Димитров Ангелов- член
  5. Панчо Панчев – член